TEKLİF AL

HAKKIMIZDA

Caddparts, üç boyutlu üretim ve tasarım konularında hizmet veren, Bursa merkezli bir teknolojisi firmasıdır. Yenilikçi yapısıyla katmanlı imalatta kullanılan farklı teknolojilere yer vererek iş ortaklarına çözüm sunmaktadır. İhtiyaçları doğru anlayıp, en uygun teknoloji ve malzeme ile üretimler gerçekleştirerek projelere destek vermektedir. Aynı zamanda BASF’nin 3D yazıcılarda kullanılan filament, reçine ve toz malzemelerin Bursa Bayiliğini yürütmektedir.


MİSYON

Üç Boyutlu üretim ve tasarım hizmetlerinde; güvenilir, devamlılığı ve saygınlığı olan bir marka olmak.

VİZYON

Uluslararası standartlarda hizmet veren, yenilikçi ve yatırımcı yaklaşımıyla pazar ihtiyaçlarına çözümler sunan seçkin bir firma olmak.

DEĞERLER:
· Gizlilik, Güvenilirlik ve Şeffaflık: Bilgi, belge, data, know-how gibi kritik konuların gizliliği ve korunmasını maksimum hassasiyette yürütmek, gerektiğinde hesap verebilmek.
· Etiklik: İş ahlakı ve etik değerlerin farkında olarak faaliyetlerini sürdürmek, dürüstlük ve doğruluk ilkelerini hiçbir zaman bırakmamak.
· Müşteri odaklılık: Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, projeyi en uygun ve en kısa sürede teslim etmek.
· Yetki ve Sorumluluk: Sınır ve sorumlukları çok iyi bilmek, yetkin olmadığı konuları müşterileri ile dürüstçe paylaşmak.